Sale weselne Wielkopolska

0
19
Rate this post

Idealne miejsce na wesele

Organizacja każdego ślubu zaczyna się od wyboru sali weselnej oraz rezerwacji terminu, często na kilka lat w przód. Wybierając salę weselną musimy wziąć pod uwagę wiele czynników. Przede wszystkim jej wielkość. Jeśli mamy już orientacyjną listę gości, musimy ich ilość porównać z ilością miejsc siedzących, jakie jest w stanie zapewnić organizator imprezy. Nie warto też wynajmować ogromnej sali, jeśli planujemy wesele w mniejszym gronie.
Lokalizacja sali również jest bardzo ważna. Daleki dojazd dla niektórych z zaproszonych gości może być powodem odmowy przybycia. Jeśli większość naszych gości mieszka w danym regionie, warto szukać sali właśnie tam. W innym wypadku do kosztów wynajmu sali doliczyć należy koszt wynajmu noclegu dla gości.
Jeśli już przed rezerwacją sali mamy pomysł na wesele, dobrze jest obejrzeć miejsce pod kątem dekoracji. na przykład czy możliwe będzie konkretne ustawienie stołów, również tych z jedzeniem? Jakie wyposażenie zapewnia organizator? Jakie w sali jest oświetlenie? Czy można zamontować konkretny rodzaj dekoracji?
Jeśli nie brakuje nam czasu, możemy poszukać w siebie zdjęć z innych imprez odbywających się w interesujących nas salach. Wpisując na przykład frazę „sale weselne Wielkopolska” czy konkretniej „sale weselne Poznań” natrafimy na zdjęcia, na których możemy zobaczyć sale udekorowane i wypełnione bawiącymi się ludźmi, co pozwolimy nam sobie wyobrazić, jak może tam wyglądać nasza impreza.