Wesele w Zamku Książ

0
7
Rate this post

Wspaniałe wesele w Zamku Książ

Zamek Książ położony jest w malowniczym Wałbrzychu. Jest to trzeci co do wielkości zamek w Polsce. Piękne ogrody, cudowne widoki, które zapierają dech w piersiach. Jest to wymarzone miejsce do urządzenia idealnego wesela.

Wesele w Zamku Książ
Każda para młoda, która poszukuje pięknego, a zarazem klimatycznego miejsca na swoje wesele, powinna pomyśleć o Zamku Książ. Szczególnie w okresie letnim otoczenie wygląda wyśmienicie. Późną wiosną wszędzie kwitną rododendrony, które wyglądają obłędnie. Wiele par decyduje się nie tylko na urządzenie wesela, ale także ślubu plenerowego. Do wyboru jest kilka sal balowych.

Dlaczego warto urządzić wesele w Zamku Książ?
Wesele w Zamku Książ jest nie tylko dla pary młodej, ale również dla zaproszonych gości wspaniałym przeżyciem. Podczas zabawy można przenieść się w czasie i poczuć klimat pałacowy. W ogrodach zamkowych lub w Parku Książańskim jest mnóstwo ciekawych miejsc, które idealnie nadają się na zrobienie kilku pięknych zdjęć z zaproszonymi gośćmi. Do wyboru para młoda ma ciekawe menu, które można dopasować do potrzeb gości. Zamek Książ idealnie nadaje się na wesele, które przez wszystkich gości będzie wspominane jeszcze przez wiele lat, nie tylko ze względu na dobrą zabawę, ale przede wszystkim ze względu na otoczenie.