Po robotach zaatakuje kolejny robot

0
15
Rate this post

The Transformers już od 17.08 u nas kinach, ale już nadchodzi jego następca – Voltron. Wytwórnia New Regency szykuje już nad następną kinową wersją kreskówki – Voltron: Obrońca Wszechświata

Akcja dzieje się w przyszłości, gdzie powstała ziemska unia międzyplanetarna kolonizująca nowe planety. Oddział specjalistycznych krążowników Explorer, zmierza na planetę Arus, żeby zdobyć wiedzę jak obsługiwać głównego bohatera Voltrona. Staje się on jedyną szansą w walce przeciwko imperium Gruli i ich władcy, Hazarowi, który chce podporządkować resztę kosmosu. Imperium również ma też swoje roboty i obrońca będzie musiał z nimi walczyć. Zapewne za jakiś okres będzie można szukać u nas trailerów – zwiastuny zawsze przychodzą około 6 miesięcy przed produkcją, więc jeszcze trochę zaczekamy.

Animacja pojawiła się u nas już kiedyś na kasetach wideo oraz przez pewien czas była prezentowana przez Polsat. Już w 2008 będziemy mogli zobaczyć Voltrona na naszych ekranach. Chyba ciężko będzie o zysk finansowy dorównujący tego ze Stanami Zjednoczonymi, ale tam przeważnie niektóre filmy miały szczególne wzięcie. Na razie pozostaje widzom podziwianie efektów specjalnych w opowieści o Transformersach, która wreszcie w piątek dotrze do naszych kin.

Walczące przeciwko sobie rasy obcych przynoszą swoją walkę na teren Ziemi pozostawiając przyszłość ludzi w skrajnej równowadze to w skrócie akcja produkcji Transformers.

Film miał kapitał wynoszący 150 mln dolarów, więc jest co oglądać w kinie. Jeśli Voltron uzyska porównywalny budżet, to na pewno będziemy świadkami kolejnego dużego widowiska. Dodajmy jeszcze, że „The Transformers zarobili już na biletach $631M z czego połowę w USA. Za rok zaatakuje Voltron i tak jak kiedyś wszystkie nowości były o szpadzistach, teraz możemy się oczekiwać, że przez jakiś czas będą rządziły „Wszechświatem” roboty.